Šis modulis koncentrēsies uz starpkultūru mācīšanos (ICL), kuru var izmantots kā instrumentu potenciālie darba meklētāji, kas vēlās doties strādat ārzemēs. Modeļa saturs palīdzēs darba meklētājiem apzināties iespējamās grūtības, kas var rasties pamatojoties uz valodas barjeru, iepazīt tradīcijas un kultūru tās valsts uz kurieni darba meklētājs dosies. Strādāt ārzemēs netikai prasa būt kompetentam savā profesijā, bet arī būt zinošam attiecībā uz starp-personu komunikāciju. Modulis, kurš sastāv no specifiskiem uzdevumiem, palīdz psihologiski un emocionali sagatavoties došanās strādāt ārpus Latvijas. Tā mērķis palīdzēt adaptēties jaunā vidē, lai justos komfortabli un pārliecinoši.

Welcome to the course "How to find opportunities in the EU". It is a pleasure to have you here and being able to start a new adventure together! :)

The course aims at providing detailed information on international mobility projects, both inside and outside the Erasmus Plus framework, while discovering how they can be used as tools for re-engaging in education or in the labor market.

The methodology used will be a mix of formal and non-formal education. You will learn just as much as you are interested and available in doing it.

Our suggestion is to conceive the course as an adventurous trip itself...so please enjoy and be ready to dream!


 

Darba tirgus nepārstraukti mainās Jums ir nepieciešmas ATTĪSTĪT SEVI!

Publiskās runas prasmes palīdz jums legūt uzmanību

"Meta ziņu" zināšana - kad jūsu ķermenis palīdz iegūt darbu, kuru jūs uēlaties

Ir nepiciešams akceptēt un saprast kritiku.

The aim of this module is to foster entrepreneurship and self-employment skills. It will offer insights into what is entrepreneurship, what are the entrepreneurship skills, features and competences that you should possess in order to have realistic expectations and how to make a business idea feasible, to which obstacles you should pay attention, how to conduct market analysis as well as the resources you need to start and run a business, how to determine, organize and manage human resources, which expenses to expect while starting and running a business, how to do financial plans and reports, what are funding sources, and how to implement all that knowledge into the process of making a business plan.


Šis modulis sniegs svarīgu un noderīgu informāciju par digitālo kompetenci. Jūs iegūsit ieskatu par digitālās kompetences nozīmīgumu mūsdienās, izmantojot vairākas saites, vietnes, rīkus un lietojumprogrammas, kas var atvieglot jūsu profesionālo vai studentu dzīvi. Tas sniegs vairākus noderīgus apmācības videoklipus par to, kā izmantot dažas svarīgas lietojumprogrammas, saites uz to, kur lejupielādēt lietotnes, un citu informāciju, kas var būt noderīga, lai mācītos un iegūtu lielāku pieredzi.

Mācību mērķi

·        Uzzināt, kas ir digitālā kompetence un kā to var izmantot, lai uzlabotu Jūsu prasmes

·        Izveidot un rediģēt digitālo saturu

·        Glabājiet, pārvaldiet un kārtojiet digitālos datus, informāciju un saturu

·        Atrodiet un izgūstiet digitālos datus, informāciju un saturu

·        Novērtējiet avota un tā satura atbilstību

·        Jāapzinās digitālo tehnoloģiju un to izmantošanas ietekme uz vidi


Mācību rezultāti

·       Atvieglojiet Jūsu darba dzīvi vai atvieglojiet darba meklēšanu

·       Atjauniniet digitālo attīstību

·       Mijiedarboties, sazināties un sadarboties, izmantojot digitālās tehnoloģijas, vienlaikus apzinoties kultūru un paaudžu daudzveidību

·       Aizsargājiet ierīces, saturu, personas datus un privātumu digitālā vidē vajadzību un problēmu identificēšana un risināšana digitālajā vidēDigitālo rīku izmantošana procesu un produktu jauninājumiem